Meşhur Tatlıcı ve Dondurmacı Selo Usta, 1985 yılında Elazığ’da hizmet vermeye başlamıştır. 30 yıldır Elazığ ve çevresinde öncelikli olarak dondurması ile ün salmış, ardından Osmanlıdan bize miras kalan halka, cevizli el, lokma, tulumba, şekerpare, kuşgözü tatlıları ve çeşitli meyve tatlılarını kaliteyi özenle harmanlayıp üreterek  bugünlere gelmiştir. Doğu ve Güneydoğu bölgelerine özgü yöresel tatları, bölgesine sunmak için 2015 yılında www.selousta.com  sitesi kurulmuştur. Elazığ ilinde 3 şubesi ve deneyimli personelleri ile sizlere en doğal tatlıları sunmaya devam edecektir.

Aile işletmesi olan Meşhur Tatlıcı ve Dondurmacı Selo Usta, her geçen gün ürün yelpazesini genişleterek müşteri potansiyelini arttırmanın gayretiyle nezih ve hijyen koşullarına verdiği önem sayesinde kısa zaman diliminde Elazığ’ın vazgeçilmez lezzeti olmasının haklı gururunu yaşamaktadır.

Meşhur Tatlıcı ve Dondurmacı Selo Usta, yaratmış olduğu marka ile imalattan başlayıp müşterilerine sunmuş olduğu yıllardır değişmeyen kalite ve titizlikle sektörüne adını altın harflerle yazdırmayı başaran ender kuruluşlardandır. İnsanların damak zevkine hitap eden Meşhur Tatlıcı ve Dondurmacı Selo Usta geleneğini, gelecek kuşaklara ulaşması en temel prensibimizdir.

Lezzetin Elazığ’da değişmeyen adresi Meşhur Tatlıcı ve Dondurmacı Selo Usta şu an Hürriyet Caddesi, Almira Otopark yanında hizmetlerine devam etmektedir.