SELO USTA
Selahattin ÇETİN

Vazgeçilmez lezzeti şimdi siz de deneyimleyin!

mutlu-musteri

Mutlu müşteriler

Başarımızın sırrı, çalışmaya devam ederek her geçen gün daha iyisini hedeflemektir.

urunler

Geniş Ürün Yelpazesi

Dondurmadan tatlıya birçok alışılmışın dışında ürünün üretimine devam ediyoruz.

w-about-us2-design

Markamızın Tarihçesi

1985’ten günümüze Selo Usta, Elazığ ve çevresinde öncelikli olarak dondurması ile ün salmış, ardından Osmanlıdan bize miras kalan halka, cevizli el, lokma, tulumba, şekerpare, kuşgözü tatlıları ve çeşitli meyve tatlılarını kaliteyi özenle harmanlayıp üreterek bugünlere gelmiştir.

Aile işletmesi olan Selo Usta, her geçen gün ürün yelpazesini genişleterek müşteri potansiyelini arttırmanın gayretiyle nezih ve hijyen koşullarına verdiği önem sayesinde kısa zaman diliminde Elazığ’ın vazgeçilmez lezzeti olmasının haklı gururunu yaşamaktadır. Usta çırak ilişkisiyle ortaya çıkan bu çalışma sisteminde bugün, üçüncü kuşak ustalık görevini icra etmeye devam etmektedir.

Selo Usta, yaratmış olduğu marka ile sektörüne adını altın harflerle yazdırmayı başaran ender kuruluşlardandır. İmalattan başlayıp müşterilerine sunmuş olduğu yıllardır değişmeyen lezzet, kalite ve titizlikle insanların gönüllerine taht kurmayı başarmıştır. Damak zevkine hitap eden Selo Usta ortaya çıkarmış olduğu ürünleri ile geleneği gelecek kuşaklara ulaştırma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.